2 O nas

Firma To Do Media dysponuje wyjątkowym zestawem kompetencji, które wykorzystuje z korzyścią dla klientów. Doświadczenie zdobywaliśmy w boju o rozwój polskiego e-learningu prowadzonym na wielu frontach. Członkowie zespołu działali aktywnie w wielu ważnych projektach e-learningowych prowadzonych w Polsce od roku 2001 – w obszarze szkolnictwa wyższego, biznesu, kultury, oświaty, poradnictwa zawodowego. Działaliśmy także w grupach międzynarodowych, opracowując multimedialne zasoby e-learningowe realizowane w ramach programów finansowanych przez UE. Uczestniczymy aktywnie w konferencjach i spotkaniach branżowych, poszerzając horyzonty wyznaczane przez rozwój nowoczesnych technologii komputerowych, informacyjnych i komunikacyjnych.

Dziś zdobytą wiedzę i doświadczenie intensywnie wykorzystujemy, projektując i dostarczając rozwiązania dla naszych klientów!

Naszą ambicją jest uczynić zasoby e-learningowe oczywistym narzędziem samokształcenia i działania szkoleniowego ― takim samym jak książka lub zeszyt. Oswajamy e-learning, uwiarygodniając jego oblicze i podnosząc jakość na poziom dotychczas nieznany na polskim rynku.

Produkcja i projektowanie multimedialnych zasobów e-learningowych doskonałej jakości to nasz najważniejszy cel. Jak go osiągamy?
Realizując zamysł klienta w sposób przemyślany, oryginalny, dostosowując model do rozpoznanych potrzeb, tworząc zasoby treściwe, użyteczne i przyjazne dla użytkownika, wzbogacające i ekonomizujące proces szkoleniowy, logicznie skonstruowane, formalnie ciekawe kursy, interaktywne pakiety uczące, e-booki, aplikacje mobilne, gry itp.

E-learning od To Do Media jest inny! Jest sensowny i treściwy.

Nasze produkty usprawniają procesy komunikacyjne i szkoleniowe w firmie, uzupełniając je elementami e-learningu w sposób naturalny i niewymuszony. Wyróżnia nas wysoka jakość i nieschematyczne metody starannego projektowania zasobów, systemów i rozwiązań.